S PARKSIDE Vrtacím a sekacím kladivem PBH 800 A1 můžete snadno a výkonně opracovávat beton, kámen, kov i dřevo. Toto pneumatické kladivo nabízí vysokou sílu úderu a rychloupínací sklíčidlo s upnutím podle systému SDS plus. Díky centrálnímu přepínači můžete využívat všechny funkce - vrtání, příklepové vrtání, nastavení polohy sekáče i sekání. Kladivo je vybaveno protiskluzovým držadlem s měkkým povrchem a otočným předním držadlem o 360°. Vše lze pohodlně uložit do praktického kufříku. Hlavní parametry:... Celý popis
Koupit za 1 149 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
PARKSIDE Vrtací a sekací kladivo PBH 800 A1
Doprava:
zdarma
Skladem
1 149 Kč
Koupit za 1 149 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S PARKSIDE Vrtacím a sekacím kladivem PBH 800 A1 můžete snadno a výkonně opracovávat beton, kámen, kov i dřevo. Toto pneumatické kladivo nabízí vysokou sílu úderu a rychloupínací sklíčidlo s upnutím podle systému SDS plus. Díky centrálnímu přepínači můžete využívat všechny funkce - vrtání, příklepové vrtání, nastavení polohy sekáče i sekání. Kladivo je vybaveno protiskluzovým držadlem s měkkým povrchem a otočným předním držadlem o 360°. Vše lze pohodlně uložit do praktického kufříku.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý příkon: 800 W
- Síla úderu: 1,2 J
- Počet úderů: 0–7500 min-1
- Otáčky naprázdno: 0–1650 min⁻¹
- Max. průměr vrtání: 19 mm do betonu a kamene / 13 mm do kovu / 24 mm do dřeva
- Délka síťového kabelu: cca 3 m
- Rozměry: cca 31 x 20,5 x 10 cm
- Hmotnost: cca 2,5 kg
Hlavní parametry:
- Jmenovitý příkon: 800 W
- Síla úderu: 1,2 J
- Počet úderů: 0–7500 min-1
- Otáčky naprázdno: 0–1650 min⁻¹
- Max. průměr vrtání: 19 mm do betonu a kamene / 13 mm do kovu / 24 mm do dřeva
- Délka síťového kabelu: cca 3 m
- Rozměry: cca 31 x 20,5 x 10 cm
- Hmotnost: cca 2,5 kg
Parametry
| Výrobce | Parkside |
| Typ | kombinovaná |
| Příkon | 800 W |
| Výkon | 800 W |
| Energie úderu | 1.2 J |
| Otáčky na prázdno | 1650 ot./min |
| Hmotnost | 2.6 kg |
| Upínání | SDS Plus |
| S výměnným sklíčidlem | ano |
| S kufrem v balení | ano |
| Zdroj napájení | ze sítě |
| Max. průměr vrtání do betonu | 19 mm |
| S dorazem hloubky | ano |
| Úroveň komfortu při práci | se základním komfortem |
| Intenzita použití | pro příležitostné domácí použití |
| Mobilita | lehké (do 4 kg) |
| Bezdrátová elektrická kladiva | ano |