Parkside PET 25 C3

88 %
Stars
(103 hodnocení)

Sponkovačka s úzkým nosem je ideálním nástrojem pro práci s drobnými součástkami nebo blízko okraje. Díky nastavitelnému kolečku můžete plynule předvolit sílu úderu podle potřeby. Tento nástroj je navržen pro pohodlné jednoruční používání s měkkým protiskluzovým držadlem a bezpečnostním spínačem pro vaše pohodlí a bezpečí. S trojnásobným zajištěním se nemusíte bát nechtěného spuštění, a to ani dotykem nosu sponkovačky nebo stisknutím ručního ovládání. Praktický zadní nabíjecí systém s ukazatelem... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sponkovačka s úzkým nosem je ideálním nástrojem pro práci s drobnými součástkami nebo blízko okraje. Díky nastavitelnému kolečku můžete plynule předvolit sílu úderu podle potřeby. Tento nástroj je navržen pro pohodlné jednoruční používání s měkkým protiskluzovým držadlem a bezpečnostním spínačem pro vaše pohodlí a bezpečí. S trojnásobným zajištěním se nemusíte bát nechtěného spuštění, a to ani dotykem nosu sponkovačky nebo stisknutím ručního ovládání.

Praktický zadní nabíjecí systém s ukazatelem stavu vám umožní snadné a efektivní používání. S dodatečnou zarážkou pro paralelní hoblování získáte ještě více možností využití. Tato sponkovačka je kompatibilní s běžným příslušenstvím, například se sadou sponek a hřebíků od značky Parkside.

**Hlavní parametry:**
- Max. počet úderů: 30 min⁻¹
- Předvolba síly úderu: plynulá
- Spoušť: trojnásobně jištěná
- Délka síťového kabelu: cca 4 m
- Rozměry: cca 224 x 218 x 67 mm
- Hmotnost: cca 1,66 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Parkside

Články odjinud