PARKSIDE PSBSA 20-Li C3 bez aku

95 %
Stars
(219 hodnocení)

Představujeme vám X 20 V Team - vrtací šroubovák, který v sobě spojuje vysoký výkon a praktické funkce pro každodenní použití. S jeho výkonným motorem zvládnete rychle a snadno provádět různé úkoly doma i v dílně. Díky integrovanému pracovnímu LED osvětlení budete mít vždy dostatečně osvětlenou pracovní plochu, což oceníte zejména při práci v tmavějších prostorách. Ergonomická měkká rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a snadnou manipulaci s nástrojem, což vám usnadní práci i při delším používání. S... Celý popis

Koupit za 1 000 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám X 20 V Team - vrtací šroubovák, který v sobě spojuje vysoký výkon a praktické funkce pro každodenní použití. S jeho výkonným motorem zvládnete rychle a snadno provádět různé úkoly doma i v dílně. Díky integrovanému pracovnímu LED osvětlení budete mít vždy dostatečně osvětlenou pracovní plochu, což oceníte zejména při práci v tmavějších prostorách. Ergonomická měkká rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a snadnou manipulaci s nástrojem, což vám usnadní práci i při delším používání. S magnetickým držákem bitů budete mít všechny potřebné nástavce vždy po ruce a snadno je vyměníte podle potřeby. Kromě samotného šroubováku získáte také praktické příslušenství, které vám usnadní práci a rozšíří možnosti využití tohoto všestranného nástroje.

Hlavní parametry:
- Výkonný motor
- Integrované pracovní LED osvětlení
- Ergonomická měkká rukojeť
- Magnetický držák bitů
- Příslušenství
Zobrazit více

Parametry

Příklepové vrtání ano
Typ vrtačky
Výrobce Parkside
Bezuhlíkové aku vrtačky ano

Články odjinud