Efektivně využijte prostor ve vaší domácnosti s tímto stabilním a pozinkovaným regálem s velkou nosností. Díky jednoduchému nástrčnému systému ho snadno a rychle složíte bez zdlouhavé montáže. Výškově nastavitelné police vám umožní přizpůsobit regál vašim potřebám a 5 dřevěných polic s nosností až 150 kg každá (s rovnoměrně rozloženým zatížením) poskytnou dostatek místa pro vaše věci. Regál je vybaven úhelníkovými profily, spojkami, ochrannými pátky a návodem k montáži, abyste měli vše potřebné... Celý popis
Koupit za 650 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
PARKSIDE regál, 5 polic, 180 x 120 x 40 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
650 Kč
Koupit za 650 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Efektivně využijte prostor ve vaší domácnosti s tímto stabilním a pozinkovaným regálem s velkou nosností. Díky jednoduchému nástrčnému systému ho snadno a rychle složíte bez zdlouhavé montáže. Výškově nastavitelné police vám umožní přizpůsobit regál vašim potřebám a 5 dřevěných polic s nosností až 150 kg každá (s rovnoměrně rozloženým zatížením) poskytnou dostatek místa pro vaše věci. Regál je vybaven úhelníkovými profily, spojkami, ochrannými pátky a návodem k montáži, abyste měli vše potřebné ihned po ruce.
Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaná ocel, HDF
- Rozměry: Výška 180 cm, Šířka 120 cm, Hloubka 40 cm
- Nosnost polic: max. 150 kg (rovnoměrně rozložené zatížení)
- Hmotnost: cca 15,7 kg
Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaná ocel, HDF
- Rozměry: Výška 180 cm, Šířka 120 cm, Hloubka 40 cm
- Nosnost polic: max. 150 kg (rovnoměrně rozložené zatížení)
- Hmotnost: cca 15,7 kg
Parametry
| Výrobce | Parkside |
| Nosnost na polici | 150 kg |
| Materiál konstrukce | kovové |
| Počet polic | 5 |
| Typ regálu | policové |
| Materiál polic | dřevovláknité (HDF) |
| Výška | 180 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| regály s dřevěnými policemi | ano |
| regály pro střední zatížení | ano |