Překvapte svého velkého papouška tímto kvalitním sisalovým bidýlkem, které mu poskytne ideální místo k hraní a broušení zobáku. Díky délce 1 metr a průměru 4 cm je bidýlko dostatečně robustní a vhodné i pro větší druhy papoušků. Sisalový materiál je přírodní a bezpečný pro vašeho ptačího kamaráda. Bidýlko můžete snadno připevnit v kleci a poskytnout tak vašemu papouškovi zábavu na dlouhé hodiny. Hlavní parametry: - Materiál: sisal - Délka: 1 m - Průměr: 4 cm - Určeno pro: velké papoušky

Koupit za 1 015 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Překvapte svého velkého papouška tímto kvalitním sisalovým bidýlkem, které mu poskytne ideální místo k hraní a broušení zobáku. Díky délce 1 metr a průměru 4 cm je bidýlko dostatečně robustní a vhodné i pro větší druhy papoušků. Sisalový materiál je přírodní a bezpečný pro vašeho ptačího kamaráda. Bidýlko můžete snadno připevnit v kleci a poskytnout tak vašemu papouškovi zábavu na dlouhé hodiny.

Hlavní parametry:
- Materiál: sisal
- Délka: 1 m
- Průměr: 4 cm
- Určeno pro: velké papoušky
Zobrazit více

Parametry

Délka 0 cm

Články odjinud