Pro vašeho velkého papouška máme skvělou novinku - sisalové bidýlko o délce 1 metr a průměru 4 cm. Tento vysoce kvalitní a odolný produkt poskytne vašemu ptačímu kamarádovi skvělé místo k odpočinku, hraní a brouzdání. Sisalové vlákno je přirozené a bezpečné pro vašeho papouška, zároveň pomáhá udržovat jeho drápky v kondici. Díky jednoduchému zavěšení můžete bidýlko snadno umístit do klece nebo voliéry a poskytnout vašemu ptačímu parťákovi nový a zajímavý element do jeho prostředí. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 2 264 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho velkého papouška máme skvělou novinku - sisalové bidýlko o délce 1 metr a průměru 4 cm. Tento vysoce kvalitní a odolný produkt poskytne vašemu ptačímu kamarádovi skvělé místo k odpočinku, hraní a brouzdání. Sisalové vlákno je přirozené a bezpečné pro vašeho papouška, zároveň pomáhá udržovat jeho drápky v kondici. Díky jednoduchému zavěšení můžete bidýlko snadno umístit do klece nebo voliéry a poskytnout vašemu ptačímu parťákovi nový a zajímavý element do jeho prostředí.

Hlavní parametry:
- Materiál: sisal
- Délka: 1 metr
- Průměr: 4 cm
- Bezpečné a přírodní prostředí pro vašeho papouška
- Pomáhá udržovat drápky v kondici
- Jednoduché zavěšení do klece nebo voliéry
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ParrotClub
Délka 0 cm

Články odjinud