Přineste svému papouškovi zábavu a pohodlí s tímto sisalovým bidýlkem! Tento produkt je určený pro střední a velké papoušky, kteří si rádi brouzdají a hrají. Sisalové vlákno je přírodní a bezpečné pro vašeho ptačího kamaráda. Bidýlko má délku 4 metry a průměr 4 centimetry, což poskytuje dostatek prostoru pro lezení a cvičení. Navíc se snadno připevní k kleci a zaručuje dlouhodobou zábavu pro vašeho papouška. Dopřejte svému ptačímu miláčkovi nový zážitek s tímto kvalitním sisalovým bidýlkem! Hlavní... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svému papouškovi zábavu a pohodlí s tímto sisalovým bidýlkem! Tento produkt je určený pro střední a velké papoušky, kteří si rádi brouzdají a hrají. Sisalové vlákno je přírodní a bezpečné pro vašeho ptačího kamaráda. Bidýlko má délku 4 metry a průměr 4 centimetry, což poskytuje dostatek prostoru pro lezení a cvičení. Navíc se snadno připevní k kleci a zaručuje dlouhodobou zábavu pro vašeho papouška. Dopřejte svému ptačímu miláčkovi nový zážitek s tímto kvalitním sisalovým bidýlkem!

Hlavní parametry:
- Materiál: sisal
- Určeno pro střední a velké papoušky
- Délka: 4 metry
- Průměr: 4 centimetry
- Snadná instalace na klec
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ParrotClub
Délka 0 cm

Články odjinud