Tento úžasný bio magnetický bidlo je ideální pro střední papoušky o velikosti S. Díky svému léčivému účinku a bio magnetické technologii pomáhá podpořit zdraví a pohodu vašeho domácího mazlíčka. Bidlo má rozměry Ø3cm a délku 18,5 cm, což z něj činí skvělý doplněk do klece nebo voliéry vašeho papouška. Vašemu pernatému kamarádovi tak můžete poskytnout nejen zábavu, ale i prospěšné účinky pro jeho blaho. Hlavní parametry: - Léčivé bio magnetické bidlo pro střední papoušky o velikosti S - Rozměry:... Celý popis

Koupit za 236 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento úžasný bio magnetický bidlo je ideální pro střední papoušky o velikosti S. Díky svému léčivému účinku a bio magnetické technologii pomáhá podpořit zdraví a pohodu vašeho domácího mazlíčka. Bidlo má rozměry Ø3cm a délku 18,5 cm, což z něj činí skvělý doplněk do klece nebo voliéry vašeho papouška. Vašemu pernatému kamarádovi tak můžete poskytnout nejen zábavu, ale i prospěšné účinky pro jeho blaho.

Hlavní parametry:
- Léčivé bio magnetické bidlo pro střední papoušky o velikosti S
- Rozměry: Ø3cm x délka 18,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ParrotClub
Délka 0 cm

Články odjinud