Tento úžasný brusný hřebínek je ideální pro malé papoušky, kteří potřebují udržovat své zobáky v kondici. S délkou 13 cm je perfektní pro drobné papoušky, jako jsou andulky nebo nymfy. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete být jisti, že váš miláček bude mít vždy zdravý a udržovaný zobák. S tímto brusným bidlem se váš papoušek bude cítit šťastný a zdravý! Hlavní parametry: - Délka: 13 cm - Materiál: kvalitní brusný kámen - Určeno pro: malé papoušky, jako jsou andulky nebo nymfy Celý popis

Koupit za 307 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento úžasný brusný hřebínek je ideální pro malé papoušky, kteří potřebují udržovat své zobáky v kondici. S délkou 13 cm je perfektní pro drobné papoušky, jako jsou andulky nebo nymfy. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete být jisti, že váš miláček bude mít vždy zdravý a udržovaný zobák. S tímto brusným bidlem se váš papoušek bude cítit šťastný a zdravý!

Hlavní parametry:
- Délka: 13 cm
- Materiál: kvalitní brusný kámen
- Určeno pro: malé papoušky, jako jsou andulky nebo nymfy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ParrotClub
Délka 0 cm

Články odjinud