Tento brusné bidlo je ideální pro střední a velké papoušky, kteří potřebují udržovat své zobáky v optimální kondici. Díky délce 30 cm je snadné manipulovat s bidlem a umožňuje pohodlné broušení zobáku vašeho domácího mazlíčka. Bidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou odolné a zároveň šetrné k papouškovi. S tímto brusným bidlem můžete snadno a efektivně udržovat zdraví zobáku vašeho papouška a zajistit mu tak šťastný a pohodový život. Hlavní parametry: - Délka: 30 cm - Určeno pro střední... Celý popis

Koupit za 668 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento brusné bidlo je ideální pro střední a velké papoušky, kteří potřebují udržovat své zobáky v optimální kondici. Díky délce 30 cm je snadné manipulovat s bidlem a umožňuje pohodlné broušení zobáku vašeho domácího mazlíčka. Bidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou odolné a zároveň šetrné k papouškovi. S tímto brusným bidlem můžete snadno a efektivně udržovat zdraví zobáku vašeho papouška a zajistit mu tak šťastný a pohodový život.

Hlavní parametry:
- Délka: 30 cm
- Určeno pro střední a velké papoušky
- Kvalitní materiály pro šetrné broušení zobáku
- Snadné použití a manipulace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ParrotClub
Délka 0 cm

Články odjinud