Tento hliněný/vápenatý bidlo je ideální pro vaše papoušky, kteří si rádi brousí zobák a udržují si tak správnou délku a zdraví zubů. Díky přírodním materiálům, ze kterých je vyroben, poskytuje vašim ptákům bezpečnou a zdravou možnost, jak si udržovat zobák v kondici. Navíc bidlo může sloužit i jako zábavná hračka, která zabaví vaše papoušky a poskytne jim mentální stimulaci. S tímto bidlem budou vaši papoušci šťastní a zdraví! Hlavní parametry: - Materiál: hliník/vápenec - Bezpečné a zdravé broušení... Celý popis

Koupit za 286 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento hliněný/vápenatý bidlo je ideální pro vaše papoušky, kteří si rádi brousí zobák a udržují si tak správnou délku a zdraví zubů. Díky přírodním materiálům, ze kterých je vyroben, poskytuje vašim ptákům bezpečnou a zdravou možnost, jak si udržovat zobák v kondici. Navíc bidlo může sloužit i jako zábavná hračka, která zabaví vaše papoušky a poskytne jim mentální stimulaci. S tímto bidlem budou vaši papoušci šťastní a zdraví!

Hlavní parametry:
- Materiál: hliník/vápenec
- Bezpečné a zdravé broušení zobáku
- Zábavná hračka pro papoušky
- Poskytuje mentální stimulaci
- Pomáhá udržovat zobák v kondici
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ParrotClub
Délka 0 cm

Články odjinud