Zahradničení je skvělý způsob, jak přinést do vašeho domova přírodu a život. A co by mohlo být lepšího než krásný bidlo pro ptáky, kterým poskytne úkryt a zábavu zároveň? Tento bidlo je vyroben z kvalitní liány a má délku 90-100 cm s průměrem 2-3 cm. Díky svému přírodnímu designu se skvěle hodí do každého typu klece a poskytne vašim ptákům prostor pro hnízdění a odpočinek. Buďte kreativní a přidejte do svého zahradního prostoru tento úžasný kousek, který potěší nejen vaše ptačí přátele, ale i vaše... Celý popis

Koupit za 366 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahradničení je skvělý způsob, jak přinést do vašeho domova přírodu a život. A co by mohlo být lepšího než krásný bidlo pro ptáky, kterým poskytne úkryt a zábavu zároveň? Tento bidlo je vyroben z kvalitní liány a má délku 90-100 cm s průměrem 2-3 cm. Díky svému přírodnímu designu se skvěle hodí do každého typu klece a poskytne vašim ptákům prostor pro hnízdění a odpočinek. Buďte kreativní a přidejte do svého zahradního prostoru tento úžasný kousek, který potěší nejen vaše ptačí přátele, ale i vaše oko.

Hlavní parametry:
- Materiál: liána
- Délka: 90-100 cm
- Průměr: 2-3 cm
Zobrazit více

Parametry

Délka 0 cm

Články odjinud