pasadocnc 6200 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana je základ! S lakovací ochrannou maskou 6200 plynovou s filtry na amoniak 7 dílů budete mít jistotu, že pracujete v bezpečí a s maximálním komfortem. Tato maska je navržena s důrazem na kvalitu a spolehlivost, aby vaše dýchání bylo vždy chráněno před nebezpečnými plyny a výpary. Díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům se maska perfektně přizpůsobí vaší tváři a zajistí pohodlné nošení po celou dobu práce. Sada obsahuje filtry speciálně navržené pro ochranu proti amoniaku, který... Celý popis

Koupit za 766 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana je základ! S lakovací ochrannou maskou 6200 plynovou s filtry na amoniak 7 dílů budete mít jistotu, že pracujete v bezpečí a s maximálním komfortem. Tato maska je navržena s důrazem na kvalitu a spolehlivost, aby vaše dýchání bylo vždy chráněno před nebezpečnými plyny a výpary. Díky ergonomickému designu a nastavitelným popruhům se maska perfektně přizpůsobí vaší tváři a zajistí pohodlné nošení po celou dobu práce.

Sada obsahuje filtry speciálně navržené pro ochranu proti amoniaku, který může být škodlivý pro zdraví při delším vystavení. Díky nim můžete pracovat s jistotou, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí. Maska je vhodná pro různé aplikace, jako je lakování, chemický průmysl, nebo práce s výpary. Buďte chytří a dejte své zdraví na první místo s touto kvalitní ochrannou maskou!

Hlavní parametry:
- Model: 6200
- Typ masky: Plynová ochranná maska
- Počet dílů v sadě: 7
- Filtry: Speciální filtry na ochranu proti amoniaku
- Design: Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Nastavitelné popruhy: Ano, pro perfektní přizpůsobení
- Aplikace: Ideální pro lakování, chemický průmysl a práci s výpary
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
Typ polomasky

Články odjinud