Toto speciální lepidlo je skvělým pomocníkem pro opravu a lepení různých druhů obuvi, včetně sportovní obuvi. Jeho univerzální složení je ideální pro lepení a opravu všech druhů svršků a podrážek používaných v obuvnickém průmyslu. Navíc dokáže spojit širokou škálu materiálů, jako jsou kov, guma, kůže, koženka, korek, plst, textil, měkčené PVC, ABS, pěnové materiály či dřevo. Toto lepidlo je zvláště efektivní při lepení plastů s různou tvrdostí, jako jsou PVC, polykarbonát, plexisklo či ABS. S objemem... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto speciální lepidlo je skvělým pomocníkem pro opravu a lepení různých druhů obuvi, včetně sportovní obuvi. Jeho univerzální složení je ideální pro lepení a opravu všech druhů svršků a podrážek používaných v obuvnickém průmyslu. Navíc dokáže spojit širokou škálu materiálů, jako jsou kov, guma, kůže, koženka, korek, plst, textil, měkčené PVC, ABS, pěnové materiály či dřevo. Toto lepidlo je zvláště efektivní při lepení plastů s různou tvrdostí, jako jsou PVC, polykarbonát, plexisklo či ABS. S objemem 50 ml je dostatečně velké na různé opravy a lepení. Díky téměř neviditelnému lepenému spoji zaručuje odolnost vůči plastifikátorům měkkých plastů a stárnutí. Navíc odolává vodě, rozpouštědlům a kyselinám, což z něj činí spolehlivého partnera pro každodenní opravy obuvi.

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Materiály: kov, guma, kůže, koženka, korek, plst, textil, měkčené PVC, ABS, pěnové materiály, dřevo atd.
- Odolnost vůči plastifikátorům měkkých plastů
- Odolnost vůči stárnutí, vodě, rozpoušťadlům a kyselinám
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití na obuv
Velikost balení 50 ml
Typ lepidla
Barva béžové
Značka Pattex
lepidla na kůži ano
lepidla na plast ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud