Pattex rychleschnoucí sanitární silikon je ideální volbou pro rychlé a spolehlivé utěsnění spár v koupelně či kuchyni. Tento voděodolný acetoxy sanitární silikon je chráněný proti plísni a již po pouhých 2 hodinách od aplikace může být ve styku s vodou. Díky svým vlastnostem odolává nepřízni počasí, UV záření, stárnutí a je trvale elastický, což z něj činí skvělou volbu pro interiéry i exteriéry. Hlavní parametry: - Voděodolný a odolný vůči vnějším vlivům - Chráněný proti plísni a UV záření - Trvale... Celý popis

Koupit za 153 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pattex rychleschnoucí sanitární silikon je ideální volbou pro rychlé a spolehlivé utěsnění spár v koupelně či kuchyni. Tento voděodolný acetoxy sanitární silikon je chráněný proti plísni a již po pouhých 2 hodinách od aplikace může být ve styku s vodou. Díky svým vlastnostem odolává nepřízni počasí, UV záření, stárnutí a je trvale elastický, což z něj činí skvělou volbu pro interiéry i exteriéry.

Hlavní parametry:
- Voděodolný a odolný vůči vnějším vlivům
- Chráněný proti plísni a UV záření
- Trvale elastický bez rizika smršťování či praskání
- Vhodný pro keramiku, sklo, smalt a obklady
- Balení obsahuje 280 ml
- Skladovat na suchém a chladném místě, mimo teploty pod +5 °C a nad +25 °C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva bílé
Značka Pattex
silikonové tmely ano

Články odjinud