Pattex Fix Power 260g

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pattex Fix Power je inovativní montážní lepidlo pro interiéry, které se vyznačuje okamžitou přilnavostí díky technologii INSTANT TACK®. Toto lepidlo vám umožní spojit různé materiály bez nutnosti použití mechanických fixačních pomůcek. S vysokou lepivostí a schopností vyplnit mezery až do 10 mm je ideální volbou pro profesionální i domácí použití. Jednou z klíčových vlastností Pattex Fix Power je možnost přetírání po vytvrzení, což zajišťuje esteticky působivý výsledek. Díky jednoduché aplikaci... Celý popis

Koupit za 164 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pattex Fix Power je inovativní montážní lepidlo pro interiéry, které se vyznačuje okamžitou přilnavostí díky technologii INSTANT TACK®. Toto lepidlo vám umožní spojit různé materiály bez nutnosti použití mechanických fixačních pomůcek. S vysokou lepivostí a schopností vyplnit mezery až do 10 mm je ideální volbou pro profesionální i domácí použití.

Jednou z klíčových vlastností Pattex Fix Power je možnost přetírání po vytvrzení, což zajišťuje esteticky působivý výsledek. Díky jednoduché aplikaci bez potřeby pistole je použití tohoto lepidla velmi pohodlné. Navíc 360° otočný aplikátor a možnost regulace průtoku lepidla usnadňují práci při lepení.

Pattex Fix Power je vhodný pro lepení různorodých materiálů jako je dřevo, keramika, beton, lepenka, PVC, cihly či kámen na různé druhy podkladů v interiéru. Toto lepidlo je ideální pro lepení těžko dostupných míst a nabízí vysokou počáteční přilnavost, která zajišťuje pevné spojení.

**Hlavní parametry:**
- INSTANT TACK® pro okamžitou přilnavost
- Bez nutnosti fixování mechanickými pomůckami
- Vysoce lepivé a přetíratelné
- Schopnost vyplnit mezery až do 10 mm
- Jednoduchá aplikace bez pistole
- 360° otočný aplikátor
- Možnost regulace průtoku lepidla
- Vhodné pro různé materiály a povrchy v interiéru
- Ideální pro lepení těžko dostupných míst
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Barva bílé
Značka Pattex
univerzální lepidla ano

Články odjinud