Pattex Koupelny a kuchyně je spolehlivý jednosložkový acetoxy silikonový tmel, který vám poslouží jak v interiéru, tak i v exteriéru. Jeho všestranné využití ho činí ideální volbou pro utěsňování spár v sanitárních prostorech, sprchových koutech, umyvadlech či kuchyních. Díky vynikající přilnavosti k běžným materiálům jako je sklo, obklady či eloxovaný hliník si s ním snadno poradíte. Hlavní parametry: - Jednosložkový acetoxy silikonový tmel - Balení v kartuši 280 ml nebo tubě 50 ml - Odolný vůči... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pattex Koupelny a kuchyně je spolehlivý jednosložkový acetoxy silikonový tmel, který vám poslouží jak v interiéru, tak i v exteriéru. Jeho všestranné využití ho činí ideální volbou pro utěsňování spár v sanitárních prostorech, sprchových koutech, umyvadlech či kuchyních. Díky vynikající přilnavosti k běžným materiálům jako je sklo, obklady či eloxovaný hliník si s ním snadno poradíte.

Hlavní parametry:
- Jednosložkový acetoxy silikonový tmel
- Balení v kartuši 280 ml nebo tubě 50 ml
- Odolný vůči vodě, ozónu, UV záření, plísním a stárnutí
- Trvale elastický i po vytvrzení
- Snadná aplikace s aplikační pistolí
- Ideální pro interiér i exteriér

Pattex Koupelny a kuchyně je skvělým pomocníkem při renovacích či drobných opravách doma. S ním získáte pevné a trvanlivé spoje, které odolají vlhkosti, teplotním výkyvům i běžnému opotřebení. Díky jednoduché aplikaci a vynikajícím vlastnostem se s ním snadno vypořádáte i s náročnějšími úkoly. Buďte své vlastním mistrem a dejte svému domovu tu nejlepší péči s tímto spolehlivým silikonovým tmelem od Pattexu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití do koupelny
Velikost balení 50 ml
Typ silikony
Barva bílé
Značka Pattex
silikonové tmely ano
Silikony pro sanitární účely ano
univerzální lepidla ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud