Potřebujete rychlé a efektivní odstranění lepidla? Patex odstraňovač lepidla je tu pro vás! Tento skvělý produkt dokáže snadno odstranit všechna sekundová lepidla, uvolnit slepené prsty a vyčistit zbytky lepidla z neporézních materiálů. Díky gelové konzistenci je snadné aplikovat ho přesně tam, kde je potřeba. S Patex odstraňovačem lepidla se zbavíte lepidlových problémů bez námahy a rychle. Hlavní parametry: - Odstraňuje všechna sekundová lepidla - Uvolní slepené prsty - Čistí zbytky sekundových... Celý popis

Koupit za 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Potřebujete rychlé a efektivní odstranění lepidla? Patex odstraňovač lepidla je tu pro vás! Tento skvělý produkt dokáže snadno odstranit všechna sekundová lepidla, uvolnit slepené prsty a vyčistit zbytky lepidla z neporézních materiálů. Díky gelové konzistenci je snadné aplikovat ho přesně tam, kde je potřeba. S Patex odstraňovačem lepidla se zbavíte lepidlových problémů bez námahy a rychle.

Hlavní parametry:

- Odstraňuje všechna sekundová lepidla
- Uvolní slepené prsty
- Čistí zbytky sekundových lepidel a většinu neporézních materiálů
- Gelová konzistence
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Značka Pattex
lepidla na plast ano
lepidla na kov ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud