Univerzální lepidlo ve spreji pro všechny vaše dekorační práce a lepení po celém domě. S lepidlem v spreji Pattex Power Spray Permanent můžete snadno a rychle lepit různé materiály s profesionálním výsledkem. Stačí jednoduše nastříkat a můžete se pustit do práce bez zbytečného čekání. Díky své univerzálnosti je toto lepidlo ideální pro širokou škálu materiálů, včetně dřeva, papíru, kartonu, kůže, textilu, korku, skla, kovu a plastů. Takže ať chcete lepit dekorace na stěnu, opravit roztržený textil... Celý popis

Koupit za 405 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální lepidlo ve spreji pro všechny vaše dekorační práce a lepení po celém domě. S lepidlem v spreji Pattex Power Spray Permanent můžete snadno a rychle lepit různé materiály s profesionálním výsledkem. Stačí jednoduše nastříkat a můžete se pustit do práce bez zbytečného čekání.

Díky své univerzálnosti je toto lepidlo ideální pro širokou škálu materiálů, včetně dřeva, papíru, kartonu, kůže, textilu, korku, skla, kovu a plastů. Takže ať chcete lepit dekorace na stěnu, opravit roztržený textil nebo slepit dřevěné části, s tímto lepidlem to zvládnete snadno a efektivně.

Pattex Power Spray Permanent je dodáván v tlakové nádobě o objemu 400 ml, což zaručuje dlouhou životnost produktu a snadné aplikování. Jeho báze z butadien-styrenového kaučuku (SBR) zajišťuje vysokou kvalitu lepení a odolnost vůči různým podmínkám.

S hustotou cca 0,72 g/cm3 a tepelnou odolností od -30 °C do +80 °C (krátkodobě až +100 °C) je toto lepidlo spolehlivým pomocníkem pro různé projekty. Můžete ho použít jak uvnitř, tak i venku, a díky stříkatelné konzistenci je jeho aplikace snadná a přesná.

__Hlavní parametry:__
- Oblasti použití: dřevo, papír, karton, kůže, textil, korek, sklo, kov, plasty
- Balení: tlaková nádoba 400 ml
- Báze: butadien-styrenový kaučuk (SBR)
- Konzistence: stříkatelná
- Hustota: cca 0,72 g/cm3
- Tepelná odolnost: od -30 °C do +80 °C (krátkodobě až +100 °C)
- Bezpečnostní list k dispozici online: [Zde](https://www.expos.cz/out/ftp/pdf_eshop/Pattex_Power_Spray_permanent_bezpecnostni_list.pdf)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 400 ml
Typ lepidla
Barva béžové světle
butylové tmely ano
lepidla ve spreji ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud