Tekutý kov je ideální volbou pro lepení kovů a jejich slitin, oceli, hliníku a dokonce i pro kombinované spoje s dřevem, keramikou, kamenem a různými druhy plastů. Tento produkt obsahuje dvojkomponentní epoxidovou pryskyřici v kovovém provedení a je vhodný pro interiéry i exteriéry. Díky své odolnosti a rychlému schnutí je ideální pro různé opracování po ztuhnutí, jako je broušení, řezání nebo frézování. Hlavní parametry: - Určený pro lepení kovů a jejich slitin, oceli, hliníku a kombinované spoje... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tekutý kov je ideální volbou pro lepení kovů a jejich slitin, oceli, hliníku a dokonce i pro kombinované spoje s dřevem, keramikou, kamenem a různými druhy plastů. Tento produkt obsahuje dvojkomponentní epoxidovou pryskyřici v kovovém provedení a je vhodný pro interiéry i exteriéry. Díky své odolnosti a rychlému schnutí je ideální pro různé opracování po ztuhnutí, jako je broušení, řezání nebo frézování.

Hlavní parametry:
- Určený pro lepení kovů a jejich slitin, oceli, hliníku a kombinované spoje
- Dvojkomponentní epoxidová pryskyřice
- Vhodný pro interiéry i exteriéry
- Nárazuvzdorný a rychleschnoucí
- Možnost opracování po ztuhnutí (broušení, řezání, frézování)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel

Určitě si přečtěte

Články odjinud