PATTEX Repair Express 48g

73 %
Stars
(10 hodnocení)

S univerzální epoxidovou opravnou hmotou Pattex Repair Express není žádný úkol nemožný! Tato všestranná hmota je ideální pro lepení a opravy různých materiálů od dřeva a kovu po keramiku, plasty a kámen. Můžete ji použít k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství, rekonstrukci poškozených závěsů, upevňování rukojetí, dveřních zarážek, telefonních krytů, opravě nábytku, utěsňování potrubí či tmelení otvorů. S vysokou pevností a schopností odolat vysokým teplotám je toto lepidlo skvělým pomocníkem... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S univerzální epoxidovou opravnou hmotou Pattex Repair Express není žádný úkol nemožný! Tato všestranná hmota je ideální pro lepení a opravy různých materiálů od dřeva a kovu po keramiku, plasty a kámen. Můžete ji použít k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství, rekonstrukci poškozených závěsů, upevňování rukojetí, dveřních zarážek, telefonních krytů, opravě nábytku, utěsňování potrubí či tmelení otvorů. S vysokou pevností a schopností odolat vysokým teplotám je toto lepidlo skvělým pomocníkem v každém domácností i dílně.

Hlavní parametry:
- Po vytvrzení přetíratelné, brousitelné, lze vrtat
- Vytvrzuje do 5 min.
- Odolává vysokým teplotám
- Bez rozpouštědel
- Vhodné pro dřevo, kov, keramiku, plasty, sklo, cihly, sádru, kámen, korek
- Balení obsahuje tubu 48 g
- Skladujte v suchém a chladném prostředí, chráníce před slunečním zářením a extrémními teplotami

S Pattex Repair Express můžete bez obav lepit, tmelit, opravovat a plnit trhliny a praskliny. Ať už potřebujete rychle zalepit rozbitou část nábytku nebo utěsnit trhlinu ve vodovodním potrubí, tato epoxidová hmota vám poskytne spolehlivé a trvanlivé výsledky. Navíc je snadné ji aplikovat a po vytvrzení lze povrch přetírat či brousit. S Pattex Repair Express se vaše domácí opravy stanou hračkou!

Nabízíme vám možnost doručení produktu Pattex Repair Express - 48 g i na Slovensko. S tímto univerzálním lepidlem budete mít vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro různé domácí i řemeslné úkoly.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Barva modré
Značka Pattex
Epoxidové tmely ano
silikonové tmely ano
Tmely na dřevo ano
tmely na kov ano
tmely na keramiku ano
tmely na sklo ano
univerzální lepidla ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud