Pattex Repair Epoxy Universal je univerzální dvousložkové epoxidové lepidlo, které se rychle připraví smícháním obou komponentů pomocí špachtle. Tento produkt je skvělým pomocníkem při lepení skla, tkanin ze skelných vláken, dřeva, porézních materiálů, porcelánu, keramiky, mramoru, kameniny, korku, kovů, lepenky, tkanin a plastů. S výjimkou polyetylénu, polypropylénu a teflonu je vhodný pro širokou škálu materiálů. Pattex Repair Epoxy Universal je mimořádně silné lepidlo, odolávající vodě, olejům,... Celý popis

Koupit za 127 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pattex Repair Epoxy Universal je univerzální dvousložkové epoxidové lepidlo, které se rychle připraví smícháním obou komponentů pomocí špachtle. Tento produkt je skvělým pomocníkem při lepení skla, tkanin ze skelných vláken, dřeva, porézních materiálů, porcelánu, keramiky, mramoru, kameniny, korku, kovů, lepenky, tkanin a plastů. S výjimkou polyetylénu, polypropylénu a teflonu je vhodný pro širokou škálu materiálů. Pattex Repair Epoxy Universal je mimořádně silné lepidlo, odolávající vodě, olejům, rozpouštědlům a teplotám od −30 °C do +150 °C. Po vytvrzení je spoj transparentní a lze ho brousit, vrtat a strojově opracovávat. Tento všestranný produkt je ideální pro interiéry i exteriéry.

Hlavní parametry:
- Univerzální dvousložkové epoxidové lepidlo
- Rychlá příprava smícháním obou komponentů
- Odolné vlastnosti vůči vodě, olejům, rozpouštědlům
- Teplotní odolnost od −30 °C do +150 °C
- Transparentní spoj po vytvrzení
- Možnost broušení, vrtání a strojového opracování
- Balení obsahuje 2 tuby po 6 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 11 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Pattex
Epoxidové tmely ano

Články odjinud