Potřebujete rychle a snadno opravit své oblíbené textilní kousky? S PATTEX speciálním lepidlem na textil to zvládnete s přehledem! Toto univerzální lepidlo je skvělým pomocníkem jak při běžných opravách oděvů, tak při kreativní tvorbě a zdobení textilu. Můžete si být jisti, že spoj, který s tímto lepidlem vytvoříte, bude pružný a odolný. Díky své univerzálnosti je možné lepidlo použít na širokou škálu materiálů, včetně bavlny, vlny, lnu, džínsoviny a mnoha dalších. Po zaschnutí je lepidlo transparentní,... Celý popis

Koupit za 102 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Potřebujete rychle a snadno opravit své oblíbené textilní kousky? S PATTEX speciálním lepidlem na textil to zvládnete s přehledem! Toto univerzální lepidlo je skvělým pomocníkem jak při běžných opravách oděvů, tak při kreativní tvorbě a zdobení textilu. Můžete si být jisti, že spoj, který s tímto lepidlem vytvoříte, bude pružný a odolný.

Díky své univerzálnosti je možné lepidlo použít na širokou škálu materiálů, včetně bavlny, vlny, lnu, džínsoviny a mnoha dalších. Po zaschnutí je lepidlo transparentní, což zajišťuje, že vaše opravy nebudou nijak rušivé. A co víc, textil opravený tímto lepidlem je možné prát až na 90 °C, aniž by došlo k poškození spoje.

Plastová tuba s 20 g lepidla PATTEX je praktická a snadno se s ní pracuje. Stačí nanést tenkou vrstvu lepidla na jednu stranu látky, nechat zaschnout a následně spojit lepené díly. Po 30 minutách schnutí je spoj hotový a vy můžete pokračovat v nošení svých oblíbených kousků. S PATTEX speciálním lepidlem na textil budete mít vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro rychlé a efektivní opravy či tvorbu.

Hlavní parametry:
- Speciální lepidlo na textil od značky PATTEX
- Pružný spoj ideální na lepení švů a opravy oděvů
- Vhodné pro různé typy textilních materiálů
- Transparentní po zaschnutí
- Možnost praní na 90 °C
- Obsahuje 20 g lepidla
- Snadná aplikace a rychlé schnutí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Lepidla na textil ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud