SETASILK Vodou ředitelné zažehlovací barvy na hedvábí jsou ideální volbou pro všechny milovníky textilního umění. Díky možnosti vzájemného míchání barev můžete tvořit nekonečné barevné kombinace a vytvářet tak jedinečné a originální kousky. Před použitím si nezapomeňte důkladně promíchat barvy, abyste dosáhli optimálního výsledku. Po zafixování jsou barvy odolné proti praní v pračce při teplotě 40 °C, což zajišťuje dlouhotrvající a kvalitní výsledek. Fixace barev je jednoduchá - stačí zažehlit po... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SETASILK Vodou ředitelné zažehlovací barvy na hedvábí jsou ideální volbou pro všechny milovníky textilního umění. Díky možnosti vzájemného míchání barev můžete tvořit nekonečné barevné kombinace a vytvářet tak jedinečné a originální kousky. Před použitím si nezapomeňte důkladně promíchat barvy, abyste dosáhli optimálního výsledku. Po zafixování jsou barvy odolné proti praní v pračce při teplotě 40 °C, což zajišťuje dlouhotrvající a kvalitní výsledek. Fixace barev je jednoduchá - stačí zažehlit po dobu 5 minut z rubové strany materiálu a můžete se těšit z trvanlivosti a barevné stálosti vašich výtvorů.

Hlavní parametry:
- Vodou ředitelné zažehlovací barvy
- Možnost vzájemného míchání barev
- Odolné proti praní v pračce (40 °C)
- Fixace zažehlením po dobu 5 minut
- Ideální pro hedvábí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pébéo
Barva modré

Články odjinud