S Konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem budete mít kontrolu nad každým detail na vašich textilních nebo hedvábných projektech. Tato barva na vodní bázi je ideální pro konturování s tekutými barvami ve spreji, které se nerozpíjejí díky precizním liniím vytvořeným touto barvou. Stačí jednoduše mačkat tubu a vytvořit požadovaný tvar nebo linii. Po aplikaci nechte barvu zaschnout a fixujte ji žehlením na bavlněný program. S touto konturovací barvou dosáhnete profesionálních výsledků... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem budete mít kontrolu nad každým detail na vašich textilních nebo hedvábných projektech. Tato barva na vodní bázi je ideální pro konturování s tekutými barvami ve spreji, které se nerozpíjejí díky precizním liniím vytvořeným touto barvou. Stačí jednoduše mačkat tubu a vytvořit požadovaný tvar nebo linii. Po aplikaci nechte barvu zaschnout a fixujte ji žehlením na bavlněný program. S touto konturovací barvou dosáhnete profesionálních výsledků a vaše textilní tvorba bude působit dokonale a precizně.

Hlavní parametry:
- Typ barvy: Konturovací barva na vodní bázi
- Kompatibilita: Funguje s tekutými barvami na textil ve spreji nebo hedvábí
- Aplikace: Jednoduché konturování mačkáním tuby s detailním hrotem
- Fixace: Zaschnutou barvu lze fixovat žehlením na bavlněný program
- Objem: 20 ml
Zobrazit více

Články odjinud