Přineste svým uměleckým dílům nový rozměr s tekutým pigmentem PEBEO ve 20 ml tubě, který je k dispozici v různých odstínech. Tento inovativní pigment nabízí moderní koncentrát, který je připraven k okamžitému použití. Jeho vysoká koncentrace umožňuje použití jen několika kapek pro zabarvení epoxidových pryskyřic, olejů, olejových médií a dalších rozpouštědlem založených produktů. Smíchejte různé odstíny dohromady a vytvořte si tak vlastní paletu živých či tlumených barev a efektů, které budou vašim... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým uměleckým dílům nový rozměr s tekutým pigmentem PEBEO ve 20 ml tubě, který je k dispozici v různých odstínech. Tento inovativní pigment nabízí moderní koncentrát, který je připraven k okamžitému použití. Jeho vysoká koncentrace umožňuje použití jen několika kapek pro zabarvení epoxidových pryskyřic, olejů, olejových médií a dalších rozpouštědlem založených produktů. Smíchejte různé odstíny dohromady a vytvořte si tak vlastní paletu živých či tlumených barev a efektů, které budou vašim dílům dodávat jedinečný charakter.

Hlavní parametry:
- Tekutý pigment - Fluid Pigment PEBEO
- Použitelný na zabarvení pryskyřic, olejů, olejových médií
- Světlostálý a snadno kombinovatelný s dalšími odstíny
- Vytváření neprůhledných i průhledných odstínů
- Objem: 20 ml
- Dostupné různé odstíny
Zobrazit více

Články odjinud