Rozprouděte kreativitu a přidejte do svých uměleckých děl nový rozměr s tekutým pigmentem PEBEO. Tento inovativní koncentrát je připraven k okamžitému použití a nabízí nekonečné možnosti barevných kombinací. Stačí jen pár kapek tohoto pigmentu a můžete zabarvit epoxidové pryskyřice, oleje nebo olejová média. Smíchejte různé odstíny dohromady a vytvořte živé či tlumené barvy a efekty podle své fantazie. S praktickým kapátkem můžete snadno regulovat intenzitu barev a dosáhnout požadovaného efektu.... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozprouděte kreativitu a přidejte do svých uměleckých děl nový rozměr s tekutým pigmentem PEBEO. Tento inovativní koncentrát je připraven k okamžitému použití a nabízí nekonečné možnosti barevných kombinací. Stačí jen pár kapek tohoto pigmentu a můžete zabarvit epoxidové pryskyřice, oleje nebo olejová média. Smíchejte různé odstíny dohromady a vytvořte živé či tlumené barvy a efekty podle své fantazie. S praktickým kapátkem můžete snadno regulovat intenzitu barev a dosáhnout požadovaného efektu. Buďte mistrem svého umění s tekutým pigmentem PEBEO!

Hlavní parametry:
- Tekutý pigment - Fluid Pigment PEBEO
- Ideální na zabarvení pryskyřic, olejů, olejových médií
- Světlostálé a snadno kombinovatelné
- Možnost vytvoření neprůhledných i průhledných odstínů
- Objem: 20 ml
- Dostupné v různých barevných odstínech
Zobrazit více

Články odjinud