PERDIX TEAKOVÝ OLEJ je spolehlivým ochranným nátěrem pro všechny typy dřeva, včetně exotických druhů. S jeho vyjímečnými penetračními schopnostmi zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vodě a UV záření. Díky hedvábně matnému povrchu minimalizuje bobtnání a špinění dřeva. Tento olej je snadno obnovitelný a odolává praskání, což zaručuje dlouhotrvající péči o vaše dřevěné povrchy. PERDIX TEAKOVÝ OLEJ je ideální volbou pro ochranu nábytku, teras a dalších dřevěných ploch jak v interiéru, tak i exteriéru.... Celý popis

Koupit za 252 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

PERDIX TEAKOVÝ OLEJ je spolehlivým ochranným nátěrem pro všechny typy dřeva, včetně exotických druhů. S jeho vyjímečnými penetračními schopnostmi zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vodě a UV záření. Díky hedvábně matnému povrchu minimalizuje bobtnání a špinění dřeva. Tento olej je snadno obnovitelný a odolává praskání, což zaručuje dlouhotrvající péči o vaše dřevěné povrchy. PERDIX TEAKOVÝ OLEJ je ideální volbou pro ochranu nábytku, teras a dalších dřevěných ploch jak v interiéru, tak i exteriéru.

Hlavní parametry:
- Určen pro všechny typy dřeva, včetně exotických druhů
- Poskytuje dlouhodobou ochranu proti vodě, UV záření a plísním
- Hedvábně matný povrch omezuje bobtnání a špinění dřeva
- Snadno obnovitelný a odolává praskání
- Použití: interiér i exteriér
- Doba schnutí: 24 hodin
- Vydatnost: Až 20m2/l
Zobrazit více

Parametry

Značka Perdix

Určitě si přečtěte

Články odjinud