S nerezovým lisem na brambory bude příprava vašich oblíbených bramborových jídel naprostou hračkou. Stačí uvařené a očištěné brambory vložit do lisu, stisknout ramena a máte hotovou bramborovou kaši nebo třeba halušky. Tento praktický kuchyňský pomocník je vyrobený z kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. S nerezovým lisem na brambory budete mít vždy perfektně připravené brambory pro vaše oblíbené pokrmy. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel - Délka:... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nerezovým lisem na brambory bude příprava vašich oblíbených bramborových jídel naprostou hračkou. Stačí uvařené a očištěné brambory vložit do lisu, stisknout ramena a máte hotovou bramborovou kaši nebo třeba halušky. Tento praktický kuchyňský pomocník je vyrobený z kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. S nerezovým lisem na brambory budete mít vždy perfektně připravené brambory pro vaše oblíbené pokrmy.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Délka: 30 cm
- Šířka: 9 cm
- Hmotnost: 620 g
Zobrazit více

Články odjinud