S plastovým lisem na česnek bude příprava vašich jídel rychlejší a snadnější než kdy dříve. Tento praktický nástroj vám umožní rychle prolisovat oloupané stroužky česneku do jemné kaše, která dodá vašim pokrmům intenzivní chuť a vůni. Stačí vložit česnek do nádoby, otáčet vývrtkou a během okamžiku máte hotovo. Lis je vyroben z odolného plastu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. S tímto lisem na česnek se vám bude vaření skvěle dařit a vaše pokrmy budou ještě chutnější. Hlavní... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S plastovým lisem na česnek bude příprava vašich jídel rychlejší a snadnější než kdy dříve. Tento praktický nástroj vám umožní rychle prolisovat oloupané stroužky česneku do jemné kaše, která dodá vašim pokrmům intenzivní chuť a vůni. Stačí vložit česnek do nádoby, otáčet vývrtkou a během okamžiku máte hotovo. Lis je vyroben z odolného plastu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. S tímto lisem na česnek se vám bude vaření skvěle dařit a vaše pokrmy budou ještě chutnější.

Hlavní parametry:
- Výška: 9 cm
- Průměr: 4 cm
- Hmotnost: 40 g
Zobrazit více

Články odjinud