S Odpeckovačem bude odpeckování višní, třešní nebo oliv hračkou! Tento skvělý pomocník vám usnadní přípravu ovoce pro zavařování nebo pečení. S jednoduchostí vsypete ovoce do násypky, kde ho pružinový systém rychle a efektivně zbaví pecek a uloží do zásobníku. Výsledné ovoce bez pecek pak jednoduše vypadne do připravené nádoby. S Odpeckovačem ušetříte čas a námahu při přípravě ingrediencí pro vaše oblíbené recepty. Hlavní parametry: - Délka: 31 cm - Šířka: 11,5 cm - Výška: 24 cm - Hmotnost: 233... Celý popis

Koupit za 100 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Odpeckovačem bude odpeckování višní, třešní nebo oliv hračkou! Tento skvělý pomocník vám usnadní přípravu ovoce pro zavařování nebo pečení. S jednoduchostí vsypete ovoce do násypky, kde ho pružinový systém rychle a efektivně zbaví pecek a uloží do zásobníku. Výsledné ovoce bez pecek pak jednoduše vypadne do připravené nádoby. S Odpeckovačem ušetříte čas a námahu při přípravě ingrediencí pro vaše oblíbené recepty.

Hlavní parametry:
- Délka: 31 cm
- Šířka: 11,5 cm
- Výška: 24 cm
- Hmotnost: 233 g
Zobrazit více

Články odjinud