Tato multifunkční salátová mísa je praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni. S touto misou můžete nejen servírovat lahodné saláty, ale také je mýt a dokonce i krájet přímo v misce. Díky speciálním mezerám ve spodní části můžete snadno nakrájet čerstvou zeleninu na salát, poté ji opláchnout a nechat odkapat. Balení obsahuje také praktickou poklici, která zabraňuje vypadávání ingrediencí během krájení. Hlavní parametry: - Materiál: plast - Průměr: 18 cm - Výška: 10,5 cm - Hmotnost: 283 g

Koupit za 80 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato multifunkční salátová mísa je praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni. S touto misou můžete nejen servírovat lahodné saláty, ale také je mýt a dokonce i krájet přímo v misce. Díky speciálním mezerám ve spodní části můžete snadno nakrájet čerstvou zeleninu na salát, poté ji opláchnout a nechat odkapat. Balení obsahuje také praktickou poklici, která zabraňuje vypadávání ingrediencí během krájení.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Průměr: 18 cm
- Výška: 10,5 cm
- Hmotnost: 283 g
Zobrazit více

Články odjinud