S novým silikonovým loupačem na česnek bude příprava vašich jídel rychlejší a snadnější než kdy dříve. Stačí vložit česnek do loupací části, lehce přitlačit na tvrdý podklad a vaše česnek bude očištěný a připravený k použití. Loupač je vyroben z kvalitního silikonu, který je odolný a snadno se čistí. S jeho kompaktními rozměry se vejde do každé kuchyně a jeho hmotnost je tak nízká, že ho můžete mít stále po ruce. Hlavní parametry: - Délka: 13 cm - Průměr: 4 cm - Hmotnost: 20 g

Koupit za 20 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novým silikonovým loupačem na česnek bude příprava vašich jídel rychlejší a snadnější než kdy dříve. Stačí vložit česnek do loupací části, lehce přitlačit na tvrdý podklad a vaše česnek bude očištěný a připravený k použití. Loupač je vyroben z kvalitního silikonu, který je odolný a snadno se čistí. S jeho kompaktními rozměry se vejde do každé kuchyně a jeho hmotnost je tak nízká, že ho můžete mít stále po ruce.

Hlavní parametry:
- Délka: 13 cm
- Průměr: 4 cm
- Hmotnost: 20 g
Zobrazit více

Články odjinud