Chcete mít jistotu, že vaše kočky zůstanou v bezpečí a nevyběhnou z vašeho dvora? S tímto oplocením pro kočky se nemusíte bát, že vaše kočky budou unikat. Oplocení má velikost pokrytí 1340m, takže vaše kočky budou mít dostatek prostoru pro pohyb. Navíc, s frekvencí 10.65 kHz a poměrem výstražné zóny 20% a korekční zóny 80%, budou vaše kočky vědět, kdy se přiblíží ke hranici. Tato sada obsahuje obojek, vysílač, 150 m drátu a tréninkové vlaječky, takže budete mít všechno potřebné k instalaci. Obojek... Celý popis

Koupit za 6 148 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Chcete mít jistotu, že vaše kočky zůstanou v bezpečí a nevyběhnou z vašeho dvora? S tímto oplocením pro kočky se nemusíte bát, že vaše kočky budou unikat. Oplocení má velikost pokrytí 1340m, takže vaše kočky budou mít dostatek prostoru pro pohyb. Navíc, s frekvencí 10.65 kHz a poměrem výstražné zóny 20% a korekční zóny 80%, budou vaše kočky vědět, kdy se přiblíží ke hranici.

Tato sada obsahuje obojek, vysílač, 150 m drátu a tréninkové vlaječky, takže budete mít všechno potřebné k instalaci. Obojek je vybaven 3V baterií, která vydrží 1-3 měsíce. Pokud se baterie vybije, LED světelná kontrolka vás upozorní a bude blikat každých 4-5 sekund. Obojek je také vodotěsný, takže se nemusíte bát, že by se poškodil při dešti.

Korekce je možná pomocí zvukových a statických impulsů, které mají 5 úrovní intenzity. Obojek je kompaktní a lehký, s rozměry 5.7cm x 2.5cm x 1.9cm a hmotností 45.4g. Tento produkt je určen pouze pro kočky, takže můžete mít jistotu, že bude perfektně fungovat pro vaše domácí mazlíčky.

Hlavní parametry:
- Velikost pokrytí: 1340m
- Množství koček: neomezeně
- Signalizace přerušení obvodu: ano
- Frekvence: 10.65 kHz
- Poměr výstražné zóny: 20%
- Poměr korekční zóny: 80%
- Obsah sady: obojek, vysílač, 150 m drátu, tréninkové vlaječky
- Baterie obojku: 3V baterie (typ RFA-188)
- Signalizace vybití baterie: LED světelná kontrolka
- Vodotěsnost: vodotěsný, neponořitelný
- Korekce: zvuková a statická korekce
- Intenzita korekce: 5 úrovní nastavení
- Rozměry: 5.7cm x 2.5cm x 1.9cm
- Hmotnost: 45.4g
- Vhodné pro: kočky
- Životnost baterie: 1-3 měsíce
Zobrazit více

Články odjinud