Sada vyšívání pro nejmenší je skvělým způsobem, jak rozvíjet jemnou motoriku a kreativitu vašich dětí od 4 let. Tato sada obsahuje 6 barevných karet s otvory a 2 černobílé karty, které si děti mohou nejen samy vyšít, ale i vybarvit podle vlastní fantazie. Kromě toho je v balení přiložen i názorný manuál, který usnadní začátečníkům práci. Sada obsahuje 5 kousků vln v bílé, žluté, červené, tmavě modré a černé barvě a umělohmotnou jehlu, takže vaše děti mohou začít tvořit ihned po rozbalení balení.... Celý popis

Koupit za 233 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada vyšívání pro nejmenší je skvělým způsobem, jak rozvíjet jemnou motoriku a kreativitu vašich dětí od 4 let. Tato sada obsahuje 6 barevných karet s otvory a 2 černobílé karty, které si děti mohou nejen samy vyšít, ale i vybarvit podle vlastní fantazie. Kromě toho je v balení přiložen i názorný manuál, který usnadní začátečníkům práci. Sada obsahuje 5 kousků vln v bílé, žluté, červené, tmavě modré a černé barvě a umělohmotnou jehlu, takže vaše děti mohou začít tvořit ihned po rozbalení balení. Bavlnky jsou vyrobeny z 100% akrylu, což zajišťuje jejich kvalitu a odolnost. Podpořte tvůrčí schopnosti svých dětí s touto skvělou sadou vyšívání!

Hlavní parametry:
- Sada vyšívání pro děti od 4 let
- Obsahuje 6 barevných karet s otvory a 2 černobílé karty
- Možnost vyšívání a vybarvování podle vlastní fantazie
- Přiložen názorný manuál pro snadné použití
- Obsahuje 5 kousků vln v různých barevných odstínech a umělohmotnou jehlu
- Vlnky vyrobeny z 100% akrylu pro kvalitu a odolnost
Zobrazit více

Články odjinud