Sada pro pěstování Žampión bílý 10kg (Agaricus Bisporus) Rádi bychom vám představili sadu pro pěstování žampiónu bílého, která vám umožní mít čerstvé a lahodné houby přímo z vaší zahrádky nebo z domova. Tato sada je ideální pro amatérské pěstování a je vhodná pro všechny, kteří si chtějí vychutnat čerstvé žampióny po celý rok. Pěstování žampiónu je velmi jednoduché a nenáročné. Stačí vám pouze voda, rozprašovač a malé zahradní nástroje. Sada obsahuje 10kg substrátu, který je připravený k okamžitému... Celý popis

Koupit za 191 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada pro pěstování Žampión bílý 10kg (Agaricus Bisporus)

Rádi bychom vám představili sadu pro pěstování žampiónu bílého, která vám umožní mít čerstvé a lahodné houby přímo z vaší zahrádky nebo z domova. Tato sada je ideální pro amatérské pěstování a je vhodná pro všechny, kteří si chtějí vychutnat čerstvé žampióny po celý rok.

Pěstování žampiónu je velmi jednoduché a nenáročné. Stačí vám pouze voda, rozprašovač a malé zahradní nástroje. Sada obsahuje 10kg substrátu, který je připravený k okamžitému použití. Pro venkovní pěstování stačí smíchat substrát a umístit ho na vlhké a stinné místo. V případě pěstování v uzavřeném prostoru můžete žampiony pěstovat přímo v krabici, jak je znázorněno na obrázku.

První sklizeň můžete očekávat již po 20 dnech od zahájení pěstování. A pokud budete dodržovat správný postup, budete mít možnost sklízet žampiony 3 až 6krát. Velikost žampionů si můžete přizpůsobit svým potřebám – můžete si vybrat mezi malými a velkými houbami.

Žampión bílý je velmi oblíbená houba, která se vyznačuje svou nenapodobitelnou chutí a aromatem. Má široké využití v gastronomii a je skvělým doplňkem při přípravě masa a dalších pokrmů. Navíc obsahuje množství vitamínů E, C a skupiny B, a má nízkou energetickou hodnotu, což z něj činí ideální potravinu pro diabetiky a všechny, kteří dbají o svou linii.

Tak si pořiďte tuto sadu a začněte si užívat čerstvé a kvalitní žampióny přímo z vaší zahrádky nebo z domova.

Hlavní parametry:
- Sada pro pěstování žampiónu bílého
- První sklizeň po 20 dnech
- Teplotní podmínky: +12°C až +21°C
- Místo pěstování: zastíněné místo, ve sklepě nebo na zahrádce
- Pracnost: nenáročná
- Váha balení: cca 10kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Planto
Zeleninová semínka ano
Ovocná semínka ano

Články odjinud