Hlíva ústřičná - čerstvá směs pro amatérské pěstování s úžasnými zdravotními benefity Přineste si do svého domova čerstvě pěstované houby plné živin a zdravotních benefitů s naší speciálně připravenou směsí pro pěstování Hlívy ústřičné. Tato živá směs v pytli je připravena k okamžitému zahájení pěstování bez dalších úprav. S naším produktem můžete začít sklízet první plodnice již za 14 dní od zahájení pěstování. Hlíva ústřičná je dřevokazná houba, která obsahuje širokou škálu živin pro zdraví a... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hlíva ústřičná - čerstvá směs pro amatérské pěstování s úžasnými zdravotními benefity

Přineste si do svého domova čerstvě pěstované houby plné živin a zdravotních benefitů s naší speciálně připravenou směsí pro pěstování Hlívy ústřičné. Tato živá směs v pytli je připravena k okamžitému zahájení pěstování bez dalších úprav. S naším produktem můžete začít sklízet první plodnice již za 14 dní od zahájení pěstování. Hlíva ústřičná je dřevokazná houba, která obsahuje širokou škálu živin pro zdraví a imunitu vašeho těla.

Hlavní parametry:
- Směs pro pěstování Hlívy ústřičné 15kg (Pleurotus ostreatus)
- Připravené podloží prorostlé podhoubím Hlívy ústřičné
- Možnost pěstování po celý rok ve sklepě, v garáži, v bytě, na zahrádce
- První sklizeň cca po 14 dnech
- Teplotní podmínky: +6st.C až +19st.C
- Jednoduché a snadné pěstování
- Váha balení: cca 15kg
- Rozměry balení: v 22 x d 55 x š 32 cm
- Obsahuje širokou škálu živin pro zdraví a imunitu

Pěstování Hlívy ústřičné je snadné a přináší nejen čerstvé houby do vaší kuchyně, ale také mnoho zdravotních benefitů. Začněte pěstovat své vlastní houby a dopřejte si zdravé lahůdky plné živin a prospěšných látek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Planto
Výsev a výsadba do října
Bylinná semínka ano

Články odjinud