Vytvořte si svůj vlastní zelený koutek s tímto velkoobjemovým samozavlažovacím truhlíkem od mladých českých designerů ze studia WRKS. Moderní design s netradiční barevnou vložkou dodá vašemu exteriéru šmrnc. Truhlík je k dispozici ve dvou velikostech a 6 barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten pravý pro vaši terasu, balkón nebo zahradu. Zalévání s Berberisem je naprosto bezstarostné díky velké zásobárně vody s hladinoměrem a dostatečně velkému otvoru pro zalévání. Navíc truhlík disponuje... Celý popis
Koupit za 469 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Plastia Berberis samozavlažovací truhlík 60 x 19,5 cm bílá / zelený
Doprava:
zdarma
Skladem
469 Kč
Koupit za 469 Kč
96 %
Plastia Samozavlažovací truhlík Berberis bílá + zelená, 60 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
626 Kč
Koupit za 626 Kč
98 %
Samozavlažovací truhlík PLASTIA BERBERIS 60 cm bílá + zelená
Doprava:
zdarma
Skladem
431 Kč
Koupit za 431 Kč
96 %
Plastia Berberis samozavlažovací truhlík 60 x 19,5 cm bílá / zelený
Doprava:
zdarma
Skladem
552 Kč
Koupit za 552 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Vytvořte si svůj vlastní zelený koutek s tímto velkoobjemovým samozavlažovacím truhlíkem od mladých českých designerů ze studia WRKS. Moderní design s netradiční barevnou vložkou dodá vašemu exteriéru šmrnc. Truhlík je k dispozici ve dvou velikostech a 6 barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten pravý pro vaši terasu, balkón nebo zahradu.
Zalévání s Berberisem je naprosto bezstarostné díky velké zásobárně vody s hladinoměrem a dostatečně velkému otvoru pro zalévání. Navíc truhlík disponuje i přepadovým systémem, abyste nemuseli mít obavy z přetečení vody.
K tomuto truhlíku získáte i praktické příslušenství v podobě hladinoměru, svorek a knotů. Díky rozměrům 59 x 19,5 x 19,8 cm poskytuje dostatek prostoru pro růst rostlin. Materiál plast zaručuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám a snadnou údržbu.
**Hlavní parametry:**
- Rozměry: 59 x 19,5 x 19,8 cm
- Barva: bílá + zelená
- Materiál: plast
- Hmotnost: 1780 g
Zalévání s Berberisem je naprosto bezstarostné díky velké zásobárně vody s hladinoměrem a dostatečně velkému otvoru pro zalévání. Navíc truhlík disponuje i přepadovým systémem, abyste nemuseli mít obavy z přetečení vody.
K tomuto truhlíku získáte i praktické příslušenství v podobě hladinoměru, svorek a knotů. Díky rozměrům 59 x 19,5 x 19,8 cm poskytuje dostatek prostoru pro růst rostlin. Materiál plast zaručuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám a snadnou údržbu.
**Hlavní parametry:**
- Rozměry: 59 x 19,5 x 19,8 cm
- Barva: bílá + zelená
- Materiál: plast
- Hmotnost: 1780 g
Parametry
| Výrobce | Plastia |
| Hloubka | 19.5 cm |
| Materiál | plastové |
| Objem | 11 l |
| Výška | 19.7 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Samozavlažovací | ano |
| Barva | bílé |
| Typ | truhlík |
| Venkovní | ano |
| Tvar | obdélníkové |
| Na bylinky | ano |
| Závěsné | ano |
| Balkonové | ano |
| Přenosnost | přenosné |
| S vložkou | ano |
| S kolečky | ano |
| Moderní | ano |