Tento plastový samozavlažovací květináč je skvělým pomocníkem pro pěstování květin i zeleniny, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky výklopnému okénku zajišťuje dostatečný přísun vzduchu ke kořenům rostlin, zároveň slouží pro snadné zalévání nebo odvodnění přebytečné vody. Jeho rozměry 30 x 30 x 24 cm poskytují dostatek prostoru pro růst rostlin, a s objemem substrátu 5,4 l a objemem vody 1,4 l se postará o optimální podmínky pro zdravý vývoj vaší zahrádky. Hlavní parametry: - Rozměr: 30... Celý popis
Koupit za 148 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
80 %
Květináč samozavlažovací Bergamot - terakota 30x30 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
200 Kč
Koupit za 200 Kč
95 %
PLASTIA Hranatý samozavlažovací kv. Bergamot 30x30 cm terakota
Doprava:
zdarma
Skladem
195 Kč
Koupit za 195 Kč
96 %
PLASTIA Hranatý samozavlažovací kv. Bergamot 30x30 cm terakota
Doprava:
zdarma
Skladem
169 Kč
Koupit za 169 Kč
97 %
Květináč samozavlažovací Bergamot - terakota 30x30 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
146 Kč
Koupit za 146 Kč
99 %
Plastia Květináč samozavlažovací Bergamot 30 x 30 cm, terakota
Doprava:
zdarma
Skladem
159 Kč
Koupit za 159 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Tento plastový samozavlažovací květináč je skvělým pomocníkem pro pěstování květin i zeleniny, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky výklopnému okénku zajišťuje dostatečný přísun vzduchu ke kořenům rostlin, zároveň slouží pro snadné zalévání nebo odvodnění přebytečné vody. Jeho rozměry 30 x 30 x 24 cm poskytují dostatek prostoru pro růst rostlin, a s objemem substrátu 5,4 l a objemem vody 1,4 l se postará o optimální podmínky pro zdravý vývoj vaší zahrádky.
Hlavní parametry:
- Rozměr: 30 x 30 x 24 cm
- Objem substrátu: 5,4 l
- Objem vody: 1,4 l
Hlavní parametry:
- Rozměr: 30 x 30 x 24 cm
- Objem substrátu: 5,4 l
- Objem vody: 1,4 l
Parametry
| Výrobce | Plastia |
| Hloubka | 30 cm |
| Materiál | plastové |
| Objem | 5.4 l |
| Výška | 24 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Samozavlažovací | ano |
| Barva | terakotové |
| Typ | květináč |
| Venkovní | ano |
| Tvar | čtvercové |
| Balkonové | ano |
| Průměr květináče | 30 cm |
| Přenosnost | přenosné |