Plastová mřížka pro výrobu vyšívaných dekorací je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky ručních prací. Díky použití silnější příze než je obvyklé u klasického vyšívání, můžete vytvářet originální dekorace s využitím plastové kanavy, kterou snadno přizpůsobíte požadovanému tvaru. Fantazii se meze nekladou - vyrobte si s ní vyšívanou krabičku nebo roztomilou záložku do knihy a ozdobte svůj domov nebo vytvořte originální dárek pro blízké. Hlavní parametry: - Tloušťka: cca 1,5 mm - Rozměry jednoho... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastová mřížka pro výrobu vyšívaných dekorací je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky ručních prací. Díky použití silnější příze než je obvyklé u klasického vyšívání, můžete vytvářet originální dekorace s využitím plastové kanavy, kterou snadno přizpůsobíte požadovanému tvaru. Fantazii se meze nekladou - vyrobte si s ní vyšívanou krabičku nebo roztomilou záložku do knihy a ozdobte svůj domov nebo vytvořte originální dárek pro blízké.

Hlavní parametry:
- Tloušťka: cca 1,5 mm
- Rozměry jednoho čtverečku: 2 x 2 mm
- Rozměry mřížky: 34,5 x 57 cm
- Hustota: 26 čtverečků / 10 cm
- Složení: plast
Zobrazit více

Články odjinud