Plastová mřížka o rozměrech 37 x 41,5 cm je ideální pro vytváření krásných vyšívaných závěsných dekorací. Své uplatnění nachází také při výrobě různých druhů krabiček a dalších ozdob do květináčů. Díky tloušťce cca 1,05 mm a čtverečkům o vnitřních rozměrech 3 x 3 mm je mřížka pevná a zároveň snadno manipulovatelná. Po vyšití křížkovým stehem stačí jednoduše vyříznout požadovaný tvar. Hlavní parametry: - Rozměry: 37 x 41,5 cm - Tloušťka: cca 1,05 mm - Vnitřní rozměry čtverečků: 3 x 3 mm - Hustota:... Celý popis

Koupit za 23 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastová mřížka o rozměrech 37 x 41,5 cm je ideální pro vytváření krásných vyšívaných závěsných dekorací. Své uplatnění nachází také při výrobě různých druhů krabiček a dalších ozdob do květináčů. Díky tloušťce cca 1,05 mm a čtverečkům o vnitřních rozměrech 3 x 3 mm je mřížka pevná a zároveň snadno manipulovatelná. Po vyšití křížkovým stehem stačí jednoduše vyříznout požadovaný tvar.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 37 x 41,5 cm
- Tloušťka: cca 1,05 mm
- Vnitřní rozměry čtverečků: 3 x 3 mm
- Hustota: cca 23 čtverečků / 10 cm
- Složení: plast
Zobrazit více

Články odjinud