Tvořte jedinečné vyšívané dekorace s plastovou mřížkou různých tvarů! Tento kreativní nástroj vám umožní vytvářet originální designy s precizními detaily. Díky odlišné povaze práce s touto mřížkou můžete experimentovat s různými druhy příze - ideální je silnější příze určená pro pletení nebo háčkování. Rozměry čtverečku 2 x 2 mm vám poskytnou dostatečnou kontrolu nad vaším vyšíváním a zajistí, že vaše výtvory budou mít profesionální vzhled. Hlavní parametry: - Materiál: Plast - Tvary: Různé tvary... Celý popis

Koupit za 9 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvořte jedinečné vyšívané dekorace s plastovou mřížkou různých tvarů! Tento kreativní nástroj vám umožní vytvářet originální designy s precizními detaily. Díky odlišné povaze práce s touto mřížkou můžete experimentovat s různými druhy příze - ideální je silnější příze určená pro pletení nebo háčkování. Rozměry čtverečku 2 x 2 mm vám poskytnou dostatečnou kontrolu nad vaším vyšíváním a zajistí, že vaše výtvory budou mít profesionální vzhled.

Hlavní parametry:
- Materiál: Plast
- Tvary: Různé tvary
- Rozměry čtverečku: 2 x 2 mm
- Určení: Vyšívání dekorací
- Doporučená příze: Silnější příze pro pletení nebo háčkování
Zobrazit více

Články odjinud