PLAYMOBIL 70724 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Zahrajte si skvělou hru na schovávanou s touto realistickou šedou maskou od značky Playmobil! Tato maska je ideální pro převlečení se do různých postav a vytvoření nezapomenutelných dobrodružství. Díky pohodlnému a lehkému designu je nošení masky pohodlné a zábavné pro děti i dospělé. Skvělá volba pro kostýmové párty, divadelní představení nebo jen tak pro zábavu v domácím prostředí. Rozvíjejte kreativitu a fantazii s touto stylovou šedou maskou od Playmobil! Hlavní parametry: - Realistický design... Celý popis

Koupit za 134 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahrajte si skvělou hru na schovávanou s touto realistickou šedou maskou od značky Playmobil! Tato maska je ideální pro převlečení se do různých postav a vytvoření nezapomenutelných dobrodružství. Díky pohodlnému a lehkému designu je nošení masky pohodlné a zábavné pro děti i dospělé. Skvělá volba pro kostýmové párty, divadelní představení nebo jen tak pro zábavu v domácím prostředí. Rozvíjejte kreativitu a fantazii s touto stylovou šedou maskou od Playmobil!

Hlavní parametry:
- Realistický design pro skvělou zábavu
- Lehký a pohodlný materiál
- Ideální pro kostýmové párty a divadelní hry
- Rozvíjí kreativitu a fantazii
Zobrazit více

Parametry

Materiál plastové

Články odjinud