Olej PNZ Venkovní olej je vaším spolehlivým spojencem při ochraně dřeva jak v exteriéru, tak v interiéru. Díky odolnosti vůči extrémním povětrnostním podmínkám, UV záření a vodě poskytuje dřevu účinnou ochranu před bobtnáním, praskáním a vysycháním. Tento olej se pevně usazuje v kapilárách dřeva, aniž by vytvářel nepropustný film, a je vyráběn podle tradičních receptur, což zaručuje jeho kvalitu. Hlavní parametry: - Spotřeba cca 0,07 l/m2 (1 litr na cca 15 m2) při prvním nátěru - Vhodný pro exotické... Celý popis

Koupit za 686 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Olej PNZ Venkovní olej je vaším spolehlivým spojencem při ochraně dřeva jak v exteriéru, tak v interiéru. Díky odolnosti vůči extrémním povětrnostním podmínkám, UV záření a vodě poskytuje dřevu účinnou ochranu před bobtnáním, praskáním a vysycháním. Tento olej se pevně usazuje v kapilárách dřeva, aniž by vytvářel nepropustný film, a je vyráběn podle tradičních receptur, což zaručuje jeho kvalitu.

Hlavní parametry:
- Spotřeba cca 0,07 l/m2 (1 litr na cca 15 m2) při prvním nátěru
- Vhodný pro exotické i domácí dřeviny, zejména pro exteriérové použití
- Obsahuje zušlechtěné přírodní oleje a další látky pro optimální ochranu dřeva
- Bez zápachu po zaschnutí
- Odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům
- Dostupný v 10 odstínech pro různé vzhledové efekty
- Bez obsahu jedovatých látek, bezpečný pro dětské hračky dle EN 71-3
- Snadné čištění nářadí mýdlovou vodou nebo speciálním PNZ ředidlem

PNZ Venkovní olej je ideální pro ošetření různých exteriérových prvků, jako jsou obklady, okna, ploty, zahradní nábytek nebo hračky. Před nátěrem je důležité zajistit, aby dřevo bylo suché, čisté a zbroušené. Staré nátěry je třeba odstranit a po aplikaci je nutné nechat olej zaschnout alespoň 12 hodin před dalším nátěrem.

Pro optimální výsledek a dlouhou životnost doporučujeme aplikovat závěrečný nátěr PNZ Venkovní olej Natur nebo PNZ Tvrdovoskový olej. Při použití více balení se doporučuje smíchat náplně ve větší nádobě. Před použitím si pečlivě prostudujte technický list a dodržujte předepsané postupy pro dosažení optimálních výsledků. S PNZ Venkovním olejem bude vaše dřevo chráněno a krásné po dlouhá léta.
Zobrazit více

Parametry

Značka PNZ
Odstín modřín
Na hračky ano
Velikost balení 0.75 l

Určitě si přečtěte

Články odjinud