Toužíte po dokonalé atmosféře ve vaší domácnosti? S elegantním dřevěným podnosem na svíčky o rozměrech 40 x 14 x 3 cm toho dosáhnete snadno a rychle. Tento dekorační kousek v bílé barvě je nejen praktickým pomocníkem pro umístění svíček, ale zároveň skvěle doplní interiér vašeho domova. Nechte se unést vůní svíček a relaxujte v pohodlí vašeho obývacího pokoje s tímto elegantním podnosem. Hlavní parametry: - Rozměry: 40 x 14 x 3 cm - Materiál: dřevo - Barva: bílá

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po dokonalé atmosféře ve vaší domácnosti? S elegantním dřevěným podnosem na svíčky o rozměrech 40 x 14 x 3 cm toho dosáhnete snadno a rychle. Tento dekorační kousek v bílé barvě je nejen praktickým pomocníkem pro umístění svíček, ale zároveň skvěle doplní interiér vašeho domova. Nechte se unést vůní svíček a relaxujte v pohodlí vašeho obývacího pokoje s tímto elegantním podnosem.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 40 x 14 x 3 cm
- Materiál: dřevo
- Barva: bílá
Zobrazit více

Články odjinud