polyGARD 7500 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska, která se stane vaším spolehlivým společníkem v době, kdy je potřeba chránit své dýchací cesty. Lícová část z měkkého silikonového materiálu poskytuje pohodlné nošení, zatímco střední část s výdechovými ventilky je vyrobena z lehkého plastu, což zajišťuje efektivní odvětrání. Tato polomaska je snadno rozebiratelná a čistitelná, což z ní dělá praktický a hygienický doplněk vaší ochranné výbavy. S dvěma nádechovými ventily a možností nasazení filtrů prostřednictvím bajonetového závitu je... Celý popis

Koupit za 225 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska, která se stane vaším spolehlivým společníkem v době, kdy je potřeba chránit své dýchací cesty. Lícová část z měkkého silikonového materiálu poskytuje pohodlné nošení, zatímco střední část s výdechovými ventilky je vyrobena z lehkého plastu, což zajišťuje efektivní odvětrání. Tato polomaska je snadno rozebiratelná a čistitelná, což z ní dělá praktický a hygienický doplněk vaší ochranné výbavy. S dvěma nádechovými ventily a možností nasazení filtrů prostřednictvím bajonetového závitu je možné si vybrat ten správný filtr pro dané použití. Hlavová část je nastavitelná podle velikosti vaší hlavy a pružné popruhy lze fixovat nebo nechat volně, což umožňuje různé způsoby nasazení polomasky. Navíc, čištění a dezinfekce jsou snadné a rychlé, stačí odstranit filtry a očistit masku vlhkým hadříkem. Polomaska splňuje normy EN 140:1998 a je ideální volbou pro ochranu dýchacích cest v různých situacích.

Hlavní parametry:
- Lícová část z měkkého silikonového materiálu
- Střední část s výdechovými ventilky z lehkého plastu
- Možnost nasazení filtrů prostřednictvím bajonetového závitu
- Nastavitelná hlavová část pro pohodlné nošení
- Pružné popruhy s možností fixace nebo volného zavěšení
- Snadné rozebrání a čištění/dezinfekce
- Splňuje normy EN 140:1998
Zobrazit více

Parametry

Výrobce polyGARD
Materiál silikonové
Typ polomasky
respirátory s ventilací ano

Články odjinud