Oase PE plastové oválné jezírko (150L) Toužíte po krásném jezírku v zahradě, ale nechce se vám s ním složitě pracovat? Pak je tato hotová plastová nádrž ideální volbou pro vás! S kapacitou 150 litrů a rozměry 120x80x45 cm vám poskytne dostatek prostoru pro vytvoření malebné vodní plochy, která okouzlí každého návštěvníka vaší zahrady. Organicky tvarovaná jezírka jsou navržena tak, aby usnadnila proces instalace - hluboké a mělké části jsou již předem vytvořeny pro různé druhy rostlin. Díky odolnému... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Oase PE plastové oválné jezírko (150L)

Toužíte po krásném jezírku v zahradě, ale nechce se vám s ním složitě pracovat? Pak je tato hotová plastová nádrž ideální volbou pro vás! S kapacitou 150 litrů a rozměry 120x80x45 cm vám poskytne dostatek prostoru pro vytvoření malebné vodní plochy, která okouzlí každého návštěvníka vaší zahrady.

Organicky tvarovaná jezírka jsou navržena tak, aby usnadnila proces instalace - hluboké a mělké části jsou již předem vytvořeny pro různé druhy rostlin. Díky odolnému PE plastu nemusíte mít obavy z poškození nebo prorůstání kořenů blízkých stromů. Navíc jezírko obsahuje integrovanou močálovou a rostlinnou zónu, která přispěje k rozmanitosti flóry a fauny.

S tímto jezírkem si užijete jednoduchost instalace čerpadla a rychlost osazení rostlinami díky předem integrovaným zónám. Ať už jste začátečník nebo zkušený zahradník, toto jezírko vám poskytne dlouhodobou radost z krásné vodní scenérie ve vaší zahradě.

Hlavní parametry:
- Materiál: PE plast
- Kapacita: 150 litrů
- Rozměry: 120x80x45 cm
- Barva: Černá
- Váha: 3 kg
- Doba dodání: 2-3 dny
- Atypická zásilka, doprava pouze nasmlouvanou dopravou
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Oase
Objem 150 l

Články odjinud