Kvalitní české pevné pletivo vyrobené pod certifikací EN ISO 9001! Výška pletiva je 150 cm a je bez zapleteného napínacího drátu. Průměr drátu včetně poplastování je 2,7 mm. Pletivo je vyráběno z pevného žárově zinkovaného ocelového drátu dle ČSN 426410 z průměru 1,7 mm, který je potažen extrudovaným plastem. Oko je 50 mm a barva pletiva je tmavě zelená - RAL 6005. Extrudování roztaveným plastem a silný drát 2,7 mm zajišťuje dlouhou životnost a odolnost přes 20-30 let! 4-hranné pletivo je nejběžnější... Celý popis

Koupit za 75 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní české pevné pletivo vyrobené pod certifikací EN ISO 9001! Výška pletiva je 150 cm a je bez zapleteného napínacího drátu. Průměr drátu včetně poplastování je 2,7 mm. Pletivo je vyráběno z pevného žárově zinkovaného ocelového drátu dle ČSN 426410 z průměru 1,7 mm, který je potažen extrudovaným plastem. Oko je 50 mm a barva pletiva je tmavě zelená - RAL 6005. Extrudování roztaveným plastem a silný drát 2,7 mm zajišťuje dlouhou životnost a odolnost přes 20-30 let! 4-hranné pletivo je nejběžnější a neuniverzálnější pletivo pro všeobecné použití. Toto pletivo je vyrobeno v ČR pod certifikací EN ISO 9001, která garantuje nejvyšší kvalitu!

Hlavní parametry:
- Výška pletiva: 150 cm
- Průměr drátu včetně poplastování: 2,7 mm
- Oko: 50 mm
- Barva: tmavě zelená - RAL 6005
- Životnost: přes 20-30 let

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, v Tymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

K montáži doporučujeme napínací drát v 3-násobné délce pletiva + rezerva 10 %, vázací drát - 1 balení na 50 m pletiva a ráčny - 3 ks na 25 m pletiva. Balení jednotlivých rolí je 25 metrů, ale pletivo prodáváme na jednotlivé metry, takže Vám můžeme například dodat 37 metrů - tzn. celý 25m balík a 12m ustřihneme bez příplatku na požadovaný zbytek! Spojení jednotlivých pletiv zapletením spojovací spirály je velmi jednoduché a spoj není vůbec vidět.

Toto pletivo z drátu 2,7 mm je již 18 let naší "vlajkovou lodí" mezi 4-hrannými pletenými pletivy. I přes neustálý tlak ostatních výrobců a prodejců, kteří snižují průměr drátu, my držíme stále průměr výrobního drátu 1,7 mm ocelové jádro a 2,7 mm včetně poplastování, a to i přes vysoké výrobní náklady. Přesto, pokud Vám stačí levnější pletivo méně pevné, vyberte si pletivo LIGHT z drátu 2,4 mm nebo pletivo EKONOMIK z drátu 2,5 mm s okem 6 cm. Naopak pro horské oblasti a velké psy dodáváme pletivo FORTE z drátu 3,0 mm. Nabízíme i provedení pletiva s již zapleteným napínacím drátem.

Montáž pletiv bez zapleteného napínacího drátu má mnoho výhod, mezi něž patří rychlost montáže, úspora materiálu, jednoduchost a variabilita.

Tento výrobek je skvělou volbou pro oplocení domů, výroben, továren, hřišť, zahrad, v zemědělství, sadařství či při oplocení průmyslových objektů.
Zobrazit více

Parametry

Provedení pletivo
Velikost oka 50 mm
Materiál plastové
Poplastované ano
Poplastované pletivo a sítě ano

Články odjinud