Pokud milujete jednoduchá řešení a rádi si pochutnáváte na ořeších, pak je pro vás ideální tento multifunkční louskáček na ořechy. Kromě toho, že s ním snadno rozlousknete každý ořech, slouží také jako praktický otvírák na lahve se šroubovacím uzávěrem. Jeho protiskluzová rukojeť zajišťuje bezpečné a pohodlné použití, aniž by vám louskáček vyklouzl z ruky. Elegantní design udělá z tohoto nástroje skvělý doplněk do vaší kuchyně. Ušetřete si čas a práci a pořiďte si tohoto šikovného pomocníka domů.... Celý popis

Koupit za 102 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud milujete jednoduchá řešení a rádi si pochutnáváte na ořeších, pak je pro vás ideální tento multifunkční louskáček na ořechy. Kromě toho, že s ním snadno rozlousknete každý ořech, slouží také jako praktický otvírák na lahve se šroubovacím uzávěrem. Jeho protiskluzová rukojeť zajišťuje bezpečné a pohodlné použití, aniž by vám louskáček vyklouzl z ruky. Elegantní design udělá z tohoto nástroje skvělý doplněk do vaší kuchyně. Ušetřete si čas a práci a pořiďte si tohoto šikovného pomocníka domů.

Hlavní parametry:
- Vyrobeno z hliníku
- Protiskluzové dřevěné rukojeti
- Pěkný a elegantní vzhled
- Možnost odšroubování lahví
- Délka: 17 cm
- Průměr košíku: 4,5 cm
- Součástí sady je louskáček na ořechy a otvírák
Zobrazit více

Články odjinud