PortWest ABEK1P3 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo venku, tato polomaska je ideální volbou pro vás. S integrovanými filtry je připravena k okamžitému použití a díky bezúdržbové konstrukci vám ušetří spoustu času a starostí. Vyrobeno z odolného a pružného materiálu TPE, který zajišťuje dlouhou životnost produktu. Kompaktní konstrukce nejenže zajišťuje optimální vyvážení hmotnosti, ale také poskytuje široké zorné pole, což je klíčové pro pohodlné nošení a efektivní práci. Díky ergonomickému... Celý popis

Koupit za 781 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci nebo venku, tato polomaska je ideální volbou pro vás. S integrovanými filtry je připravena k okamžitému použití a díky bezúdržbové konstrukci vám ušetří spoustu času a starostí. Vyrobeno z odolného a pružného materiálu TPE, který zajišťuje dlouhou životnost produktu. Kompaktní konstrukce nejenže zajišťuje optimální vyvážení hmotnosti, ale také poskytuje široké zorné pole, což je klíčové pro pohodlné nošení a efektivní práci.

Díky ergonomickému hlavovému popruhu budete mít jistotu, že maska sedí pohodlně a bezpečně na vaší hlavě. Popruh snižuje tlak na hlavě a poskytuje maximální pohodlí i při dlouhodobém nošení. Konstrukce popruhu na hlavu je navržena tak, aby umožňovala snadné sejmutí masky, pokud si potřebujete na chvíli odpočinout nebo si ji sundat.

Tato polomaska je dodávána v hygienickém uzavíratelném sáčku, což zajišťuje, že maska je vždy čistá a připravená k použití. S touto polomaskou budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou chráněny kvalitním produktem, který kombinuje vysokou ochranu s pohodlím a praktičností.

Hlavní parametry:
- Materiál: TPE
- Integrované filtry
- Bezúdržbová konstrukce
- Ergonomický hlavový popruh
- Kompaktní konstrukce pro optimální vyvážení hmotnosti
- Široké zorné pole
- Dodáváno v hygienickém uzavíratelném sáčku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Portwest

Články odjinud